Z ogromnym żalem i smutkiem informujemy, że 6 października 2020r. odeszła na wieczny dyżur nasza Koleżanka Śp. RITA ROŻYK – Pielęgniarka Rodzinna

W latach 1986-1996 pracowała w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego, potem do 1999r. w Zespole Opieki Zdrowotnej Poznań-Nowe Miasto jako pielęgniarka środowiskowa.

W 1999r. współorganizowała Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo-Rodzinnej ZDROWIE, z którym związana była do samego końca. Aktywnie włączyła się w pracę samorządową jako delegatka na Okręgowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu w V i obecnej VII kadencji. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym wspierała działania Zespołu ds. Pielęgniarek Środowiskowych-Rodzinnych przy ORPiP uczestnicząc w cyklicznych spotkaniach. Zawsze pełna życzliwości dla współpracowników i środowiska pielęgniarskiego, z uśmiechem na twarzy i ogromną troską pochylała się nad pacjentami.

Rito ! Żegnamy Ciebie i dziękujemy, że byłaś z nami i dla nas.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia.

Teresa Kruczkowska – Przewodnicząca ORPiP w Poznaniu

Pożegnanie Zmarłej – Koleżanki Rity – nastąpi w dniu 14 października 2020r. o godz. 13.10 na Cmentarzu junikowskim.