Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu

ul. Grunwaldzka 65
tel. 061 8620 952, 8620 969 – Dział Szkoleń
e-mail:szkolenia1@oipip-poznan.pl lub szkolenia2@oipip-poznan.pl

1. Informujemy, że zakończyliśmy nabór na II edycję kursu dokształcającego „Porty donaczyniowe” od 19.04.2024r. do 16.05.2024r.   Osoby zainteresowane tym kursem  zapraszamy do składania  wniosków w SMK  na kolejny termin – III edycję,  od 07.06.2024r. do 27.06.2024r.
  2. OIPiP w Poznaniu ogłasza dodatkowy nabór na specjalizację w dziedzinie Pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej dla pielęgniarek finansowanej przez Ministra Zdrowia.
  3. Plan szkoleń dla pielęgniarek i położnych, organizowanych przez OIPiP w Poznaniu w 2024 roku
  4. Informacja o prowadzonych przez OIPiP w Poznaniu dodatkowych postępowaniach kwalifikacyjnych na specjalizacje finansowane przez Ministerstwo Zdrowia
  5. BEZPŁATNA SPECJALIZACJA W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA PSYCHIATRYCZNEGO DLA PIELĘGNIAREK – GNIEZNO
  6. Kolejna informacja o naborze OIPiP w Poznaniu na specjalizacje finansowane przez MZ