Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń online dla pielęgniarek i położnych w obszarze „Pielęgnacji ran i profilaktyki uszkodzeń skóry u pacjentów” pod patronatem OIPiP w Poznaniu.

Rozwijaj swoje kompetencje w obszarze „Pielęgnacji ran i profilaktyki uszkodzeń skóry u pacjentów” w kilku prostych krokach:

Krok 1: Zaloguj się na stronie www.antyseptycznie.pl

Krok 2: Przejdź do sekcji „Szkolenia i Quizy” na stronie.

Krok 3: Uzyskaj trzy pozytywne wyniki w dostępnych III etapach szkolenia.

Krok 4: Zdobądź certyfikat ukończenia szkolenia pod patronatem OIPiP w Poznaniu.

Szkolenia będą publikowane w serwisie co 2 tygodnie:

• Temat  I szkolenia „Pielęgnacja pacjenta leżącego”
    Planowana publikacja: 02.10.2023 r.

• Temat II szkolenia „Zapobieganie uszkodzeniom skóry związanym z wilgocią oraz odleżynom”
    Planowana publikacja: 16.10.2023 r .

• Temat III szkolenia „Procedura time – zintegrowany system leczenia ran”
    Planowana publikacja: 30.10.2023 r.

Zapraszamy do rejestracji i udziału: www.idz.do/cykl_szkolen_pieleniarki_polozne