Trwa 4 edycja Kampanii Społeczno-Edukacyjnej „Położna Na Medal”

TRWA 4 EDYCJA KAMPANII SPOŁECZNO-EDUKACYJNEJ  „POŁOŻNA NA MEDAL”

31 lipca minęły cztery miesiące od startu 4. edycji kampanii i konkursu Położna na medal. Dzień ten kończy etap nominowania kandydatek do plebiscytu.

W tym okresie do konkursu zostały zgłoszone 433 położne z całej Polski. 14 nominowanych ma potwierdzić swój udział, ponieważ każda kandydatka

bierze udział w plebiscycie dopiero po wyrażeniu zgody.

Do 31 grudnia trwa oddawanie głosów na położne. Konkurs ma na celu wyłonienie trzech najlepszych położnych w kraju

oraz wyróżnienie po jednej położnej w poszczególnych województwach.

Głosowanie odbywa się na stronie kampanii www.poloznanamedal2017.pl.

Wyłonienie kandydatek to jeden z punktów kampanii „Położna na medal”. Położne, które zostają ambasadorkami kampanii dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki temu kobiety     w okresie okołoporodowym mogą czerpać informacje związane z przygotowaniem się do porodu, ciążą oraz wychowaniem nowonarodzonego dziecka.

Poznają swoje prawa, oraz rolę położnej w tak ważnym okresie ich życia. Dzięki takim działaniom kampania zatacza koło. Kobiety i ich rodziny, które miały kontakt

z położną mogą podziękować jej za włożony trud  i zaangażowanie zgłaszając je do konkursu „Położna na medal”

Zapraszamy do zapoznania się z  załączonymi  ciekawymi poradnikami.

Materiały prasowe dostępne są w zakładce https://www.poloznanamedal2017.pl/materialy-prasowe

Patronat honorowy nad czwartą edycją objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych.

Partnerami merytorycznymi zostali:

Polskie Towarzystwo Położnych, Fundacja Rodzić po Ludzku,

Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni.

Mecenasem kampanii jest marka Alantan Plus.