Spotkanie z personelem pielęgniarskim i położniczym w miejscu pracy

23 sierpnia 2023 Przewodnicząca ORPiP Magdalena Sobalik wraz z Vice Przewodniczącą Barbarą Stefaniak rozpoczęły planowane spotkania z personelem pielęgniarskim i położniczym w miejscu pracy.

Odwiedziny te mają na celu nawiązanie kontaktu bezpośredniego z członkami samorządu, przypomnienie roli samorządu i odświeżenie wizerunku Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych  jako instytucji przyjaznej środowisku.

Pierwsze odwiedziny odbyły się w Śremie. Przewodnicząca była w Powiatowym Szpitalu im. Tadeusza Malińskiego, Wielkopolskim Ośrodku Reumatologicznym oraz ZOL.

Odwiedziny odbywały się bezpośrednio w dyżurkach pielęgniarskich – rozmowy i wymiana doświadczeń oraz oczekiwań nie miały końca…..

Spotkaniom towarzyszyła bardzo przyjazna atmosfera, a co za tym idzie mamy nadzieję na integrację środowiska i współpracę. W każdym punkcie pielęgniarskim Przewodnicząca zostawiła nowe Kodeksy Etyki Pielęgniarki i Położnej.

Bardzo dziękujemy za miłe i otwarte przyjęcie.

Życzymy wytrwałości w pracy. Pamiętajmy również o identyfikowaniu się z życiem samorządu.

Pozdrawiamy członków samorządu i do zobaczenia w kolejnych placówkach

Magdalena Sobalik Przewodnicząca ORPiP w Poznaniu

wraz z Barbarą Stefaniak  Vice Przewodniczącą ORPiP w Poznaniu