Sesja dla Pielęgniarek i Pielęgniarzy „JAK POROZUMIEWAĆ SIĘ Z OSOBĄ NIEDOSŁYSZĄCĄ?” 20.05.2023 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego 37a

Serdecznie zapraszamy do udziału pielęgniarki i pielęgniarzy w Sesji – JAK POROZUMIEWAĆ SIĘ Z OSOBĄ NIEDOSŁYSZĄCĄ?, która odbędzie się w sobotę 20 maja 2023 r. w godz. 09:00-11:15 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przy ul. Przybyszewskiego 37a.

Sesja zorganizowana jest w ramach XVI Konferencji Sekcji Audiologicznej i Sekcji Foniatrycznej Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2023 r.

Sesja uzyskała Patronat Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu.

W ramach sesji poruszone zostaną następujące tematy:
– Znaczenie niedosłuchu w komunikowaniu się pielęgniarki z pacjentem
– Niedosłuch jako problem na różnych oddziałach szpitalnych – okiem Naczelnej Pielęgniarki
– Jak przełamać stres przed komunikowaniem się z pacjentem niedosłyszącym, czy na pewno nas dobrze zrozumiał?
– Jak sobie radzimy z komunikowaniem się z pacjentami niedosłyszącymi w Klinice Foniatrii i Audiologii?
– Pacjent na oddziale ma aparat słuchowy, ale chyba nie działa – czy ja mogę coś zrobić? Jak włączyć aparat, wymienić baterię, co zrobić aby tak nie piszczał?
– Pacjent na oddziale ma implant ślimakowy, ale boję się dotknąć części zewnętrznej – procesora mowy? Czy mam czego? Jak to działa?

Strona internetowa Sesji: http://www.audiofon2023.bok-ump.pl/teksty.php?plik=sesja_pielegniarki.php

Udział tylko w sesji dla pielęgniarek – 50 PLN

Obowiązuje osobna rejestracja!

Strona internetowa konferencji: www.audiofon2023.bok-ump.pl