PRZYCHODNIA LEKARZA RODZINNEGO „EUMEDICA” w Suchym Lesie zatrudni pielęgniarki do pracy w – PUNKCIE SZCZEPIEŃ/gabinecie zabiegowym oraz w + PUNKCIE POBRAŃ KRWI.

PRZYCHODNIA LEKARZA RODZINNEGO „EUMEDICA” w Suchym Lesie zatrudni pielęgniarki do pracy w PUNKCIE SZCZEPIEŃ/gabinecie zabiegowym oraz w PUNKCIE POBRAŃ KRWI.

ZADANIA:

• sprawowanie profesjonalnej i kompleksowej opieki pielęgniarskiej nad Pacjentami Przychodni;
  • realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań Przychodni;
  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej;
  • opieka nad stanowiskiem pracy;
  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych;
  • PUNKT SZCZEPIEŃ: wykonywanie szczepień ochronnych;
  • PUNKT POBRAŃ KRWI: pobieranie materiału do badań.

WYMAGANIA:

• aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza;
  • PUNKT SZCZEPIEŃ: kurs szczepień ochronnych (mile widziane doświadczenie w tym zakresie);
  • PUNKT POBRAŃ KRWI: doświadczenie;
  • wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

OFERUJEMY:

• stabilne i bezpieczne zatrudnienie;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, podejmowanych działań oraz zakresu odpowiedzialności;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt;
  • wolne niedziele i święta;
  • możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami; światowej praktyki pielęgniarskiej;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny tel. 887 221 177 / 669 21 21 42 lub przesłanie CV na adres: akafarska@przychodniaeumedica.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.