Posiedzenie Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Pielęgniarstwa, 13.10.2020 (tryb online)

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W załączeniu przesyłam informację dotyczącą odbywającego się w dniu 13 października (we wtorek) posiedzenia Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Pielęgniarstwa, połączonego z Konferencją  adresowaną do studentów  pielęgniarstwa. Podczas Konferencji odbywającej się w trybie online będzie możliwość wysłuchania kluczowych liderów pielęgniarstwa w Europie, oraz zapoznania się z wyzwaniami i rozwiązaniami wdrożonymi w kształceniu studentów pielęgniarstwa w okresie Covid-19.

Wszystkie informacje szczegółowe wraz z linkami do zalogowania znajdują się na stronie: https://www.rcn.org.uk/news-and-events/events/european-nursing-student-association-conference-and-agm

Bardzo serdecznie polecamy aktywny udział w Konferencji oraz upowszechnienie informacji wśród pielęgniarskiej społeczności studenckiej wszystkich ośrodków w Polsce.

Dr Grażyna Wójcik
Zarządu Głównego