OIPiP w Poznaniu w drugiej połowie roku planuje organizację BEZPŁATNYCH szkoleń z języka polskiego dla pielęgniarek i położnych – obywatelek Ukrainy, które przyjechały do Polski po 24.02.2022 r. w związku z konfliktem zbrojnym

Informujemy, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu w drugiej połowie roku planuje organizację BEZPŁATNYCH szkoleń z języka polskiego dla pielęgniarek i położnych – obywatelek Ukrainy, które przyjechały do Polski po 24.02.2022 r. w związku  z konfliktem zbrojnym i zamierzają wykonywać zawód pielęgniarki bądź położnej na terenie działania naszego samorządu.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą dokonać zgłoszenia telefonicznie pod numerem telefonu: 61/8620-950, elektronicznie na adres mailowy: sekretariat@oipip-poznan.pl lub osobiście w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu.

W zgłoszeniu należy podać następujące dane:

Zawód (pielęgniarka / położna)

Nr telefonu kontaktowego