- Okręgowa Izba Pielęgniarek
i Położnych w Poznaniu

BIP

Europejski Dzień Pielęgniarki Operacyjnej 15.02.2021, pod hasłem ,,Razem odniesiemy sukces”

Europejski Dzień Pielęgniarki Operacyjnej 15.02.2021, pod hasłem ,,Razem odniesiemy sukces”

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

w tym roku hasłem Europejskiego Dnia Pielęgniarki Operacyjnej jest ,,Razem odniesiemy sukces”.

Każdy dzień pracy w roku 2020, roku pielęgniarek i położnych, nacechowany był koniecznością sprostania trudnym wyzwaniom, jakie nałożyła na nas pandemia covid19. Robiliśmy i robimy  wszystko, by nasi pacjenci mieli zapewnione maksimum bezpieczeństwa.

Z okazji naszego święta, w imieniu Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek i  własnym,  życzę, aby każdy dzień pracy w tak trudnych  warunkach nacechowany był wiarą, że każdy nasz wysiłek jest przyczynkiem do opanowania pandemii.

Nasza praca, zwykle niewidoczna i niedoceniana, warunkuje sukces, jakim jest bezpieczeństwo naszych pacjentów podczas zabiegów operacyjnych. To nasze działania związane z dbaniem o zachowanie szeroko rozumianego porządku  wokół pola operacyjnego i dbanie o przestrzeganie procedur warunkują wspólny sukces, jakim jest poprawa stanu zdrowia naszych pacjentów.

Życzę również, byśmy mogli pracować bezpiecznie, a nasz wysiłek i zaangażowanie, jakie wkładamy w codzienną pracę został zauważany i doceniany przez Dyrekcje i Zarządy szpitali, w których pracujemy.

 

Z wyrazami uznania i szacunku

Joanna Borzęcka

Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariusze

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram