Debata „Sytuacja i bezpieczny rozwój położnych w Polsce”, 10.11.2023 r. godz.12.00

W dniu 10 listopada o godz.12.00 w Warszawie odbędzie się Debata: „Sytuacja i bezpieczny rozwój położnych w Polsce”, w trakcie której poruszymy najistotniejsze problemy z perspektywy rozwoju i bezpieczeństwa wykonywania zawodu położnej, położnego w naszym kraju.

Wśród zaproszonych gości znajdują się reprezentanci środowiska położnych: w tym Pani Grażyna Iwanowicz-Palus Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. Obecni będą również: praktycy, przedstawiciele kadry zarządzającej, przedstawiciele towarzystw naukowych, stowarzyszeń oraz Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Debata będzie transmitowana online na stronie Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

Spotkanie będzie dostępne na żywo również za pośrednictwem platformy FACEBOOK.

Serdecznie zapraszamy.

www.nipip.pl