Ankieta sondażowa „Odpowiedzialność społeczna zawodów zaufania społecznego”

Szanowni Państwo!
W związku ze zbliżającą się konferencją na temat Odpowiedzialności społecznej zawodów zaufania społecznego organizowaną przez Okręgową Radę pielęgniarek i Położnych w Radomiu, zwracamy się z uprzejmą prośbą o udział w sondażu i odpowiedź na pięć pytań dotyczących odpowiedzialności społecznej samorządów zawodowych. Wyniki sondażu zostaną przedstawione na konferencji w Warszawie, w dniu 5 kwietnia 2019 r.
Celem sondażu jest poznanie opinii i postaw środowiska samorządów zawodowych wobec wybranych aspektów funkcjonowania samorządów oraz istotnych wymiarów etyczności zawodowej, która jest ważnym kierunkiem działania każdego z samorządów.
Będziemy wdzięczni za przekazanie wypełnionej (przez podkreślenia) ankiety do dnia 29 marca br. wysyłając ją na adres: mfszzpankieta@gmail.com
(-) Małgorzata Sokulska
Przewodnicząca ORPiP w Radomiu