- Okręgowa Izba Pielęgniarek
i Położnych w Poznaniu

BIP

Medicover pakiet FIT&more

Medicover pakiet FIT&more

Coatching dietetyczny – 25-minutowe spotkanie online z ekspertem – dietetykiem. Dzięki jego radom zoptymalizujesz swój plan żywieniowy tak, by wspierał Twoje cele treningowe i wzmacniał efekty ćwiczeń. Rezultaty: lepsza wydolność, więcej masy mięśniowej i mniej tkanki tłuszczowej.

 • Tylko w pakiecie FIT&more
 • Dostępny 2 razy w miesiącu
 • 4 Dietetyczki
 • Dostęp przez Panel Użytkownika
 • Spotkania odbywają się online

3 cele:

  1. BeSlim – to Coaching Dietetyczny wspierający Twoje cele treningowe. Skupiamy się na redukcji wagi i tkanki tłuszczowej, pomagając osiągnąć pożądaną sylwetkę i lepsze samopoczucie. Dla tych, którzy pragną zdrowia, energii i wymarzonej sylwetki. Oferujemy szybkie i praktyczne wskazówki, wspierając Cię na drodze do idealnej wagi
  2. BeStronger – to Coaching Dietetyczny i spersonalizowane wsparcie w zwiększaniu efektywności treningów siłowych poprzez dostosowaną dietę i właściwą suplementację. Skierowany jest do aktywnych, sportowych entuzjastów, których celem jest zwiększenie masy mięśniowej i siły, niekoniecznie redukcja wagi.
  3. BeHealthy – to Coaching Dietetyczny, który skupia się na Twoim zdrowiu. Oceniamy Twoją dietę i ustalamy cele związane z poprawą samopoczucia, koncentracji, odporności na stres, wzmocnieniem układu immunologicznego, regulacją hormonalną oraz prewencją chorób cywilizacyjnych.
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram