Szkolenia stacjonarne z zakresu cyfryzacji dokumentacji medycznej w profilaktycznej opiece zdrowotnej nad uczniami

lipiec / sierpień 2026
bezpłatne
Okres wakacyjny może być dobrym momentem, aby spokojnie przygotować się do kolejnego roku szkolnego i uporządkować wiedzę związaną z pracą w systemie gabinet.gov.pl oraz prowadzeniem elektronicznej dokumentacji medycznej uczniów.
W lipcu zaplanowano szkolenia stacjonarne w następujących miastach:
• 14.07.2026 r. - Toruń (rejestracja do 04.07.2026 r.)
• 16.07.2026 r. - Płock (rejestracja do 06.07.2026 r.)
• 21.07.2026 r. - Leszno (rejestracja do 11.07.2026 r.)
• 22.07.2026 r. - Bielsko-Biała (rejestracja do 12.07.2026 r.)
• 23.07.2026 r. - Bytom (rejestracja do 13.07.2026 r.)
• 23.07.2026 r. - Warszawa (rejestracja do 13.07.2026 r.)
W sierpniu szkolenia stacjonarne odbędą się w:
• 06.08.2026 r. - Warszawa (rejestracja do 27.07.2026 r.)
• 18.08.2026 r. - Puławy (rejestracja do 08.08.2026 r.)
• 19.08.2026 r. - Chełm (rejestracja do 09.08.2026 r.)
• 20.08.2026 r. - Suwałki (rejestracja do 10.08.2026 r.)
• 26.08.2026 r. - Stalowa Wola (rejestracja do 16.08.2026 r.)
• 26.08.2026 r. - Kalisz (rejestracja do 16.08.2026 r.)
• 27.08.2026 r. - Staszów (rejestracja do 17.08.2026 r.)
Udział w szkoleniu nie jest uzależniony od miejsca zamieszkania czy miejsca pracy w danym mieście.
Szkolenia są bezpłatne i stanowią dobrą okazję do praktycznego przygotowania się do pracy z elektroniczną dokumentacją medyczną uczniów jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
Szkolenia są prowadzone w ramach projektu nr FERS.01.13-IP.07-0003/24 pn. „Szkolenia w zakresie cyfryzacji dokumentacji medycznej w profilaktycznej opiece zdrowotnej nad uczniami”
realizowanego w ramach Działania FERS.01.13 Umiejętności w sektorze zdrowia programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 przez Ministerstwo Zdrowia oraz Partnera – Centrum e-Zdrowia.
Cel szkoleń:
Przygotowanie pielęgniarek i higienistek szkolnych do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej uczniów w systemie gabinet.gov.pl. Uczestniczki i uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności niezbędne do codziennej pracy. Od września 2027 r. prowadzenie dokumentacji medycznej ucznia w postaci elektronicznej będzie obowiązkowe.
Dla kogo:
• pielęgniarki i higienistki szkolne,
• pielęgniarki posiadające wymagane kwalifikacje, także te niepracujące obecnie w szkole.
Forma szkoleń:
• szkolenia stacjonarne
Szczegółowe informacje, w tym harmonogram i miejsca szkoleń, są dostępne na stronach:
• https://www.gov.pl/.../szkolenia-w-zakresie-cyfryzacji...
• https://akademiacez.gov.pl/szkolenia-medycyna-szkolna/
• https://www.facebook.com/profile.php?id=61581456246332...
Z wyrazami szacunku,
Biuro Organizatora szkoleń cyfryzacji dokumentacji medycznej w profilaktycznej opiece zdrowotnej nad uczniami
Instytut ADN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Budynek Bitwy Warszawskiej Business Center
ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. nr 7A, 02-366 Warszawa
fax +48 22 211 20 90
