Szkolenia

ul. Grunwaldzka 65
tel. 061 8620 952, 8620 969 – Dział Szkoleń
e-mail:szkolenia1@oipip-poznan.pl lub szkolenia2@oipip-poznan.pl

1. OIPiP w Poznaniu informuje o naborze na Specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego dla pielęgniarek w terminie od 20.09.2024r. do 28.04.2026r.
  2. W nawiązaniu do wcześniejszej informacji o planowanym naborze prowadzonym przez OIPiP na szkolenia w II półroczu 2024r. uzupełniamy brakujące terminy kursów.
  3. Informujemy o prowadzonym przez OIPiP w Poznaniu naborze na szkolenia w II półroczu 2024
  4. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na kurs specjalistyczny Szczepienia ochronne dla pielęgniarek organizowany przez OIPiP w Poznaniu, który odbędzie się w dniach od 12.04.2024 r. do 20.06.2024r.
  5. Informujemy, że zakończyliśmy nabór na II edycję kursu dokształcającego „Porty donaczyniowe” od 19.04.2024r. do 16.05.2024r.   Osoby zainteresowane tym kursem  zapraszamy do składania  wniosków w SMK  na kolejny termin – III edycję,  od 07.06.2024r. do 27.06.2024r.
  6. OIPiP w Poznaniu ogłasza dodatkowy nabór na specjalizację w dziedzinie Pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej dla pielęgniarek finansowanej przez Ministra Zdrowia.
  7. Plan szkoleń dla pielęgniarek i położnych, organizowanych przez OIPiP w Poznaniu w 2024 roku
  8. Informacja o prowadzonych przez OIPiP w Poznaniu dodatkowych postępowaniach kwalifikacyjnych na specjalizacje finansowane przez Ministerstwo Zdrowia
  9. BEZPŁATNA SPECJALIZACJA W DZIEDZINIE PIELĘGNIARSTWA PSYCHIATRYCZNEGO DLA PIELĘGNIAREK – GNIEZNO
  10. Kolejna informacja o naborze OIPiP w Poznaniu na specjalizacje finansowane przez MZ