Poznań

Żłobek Targuś ul. Święcickiego 1; Poznań

Żłobek Targuś ul. Święcickiego 1; Poznań

Stanowisko: położna/pielęgniarka

Miejsce pracy : Żłobek Targuś ul. Święcickiego 1; Poznań

Wykształcenie: Wykształcenie wyższe: pielęgniarka/położna; wykształcenie średnie: pielęgniarka/położna (Liceum Medyczne, Policealne Studium Medyczne);

Forma zatrudnienia : forma zatrudnienia do uzgodnienia

 

Opis wymagań: dobra organizacja pracy; komunikatywność; empatia; umiejętność pracy w zespole; uprawnienia zgodne z ustawą o zawodzie pielęgniarki i położnej (oraz prawo do wykonywania zawodu); mile widziane doświadczenie na stanowisku.

Zakres obowiązków: współpraca z psychologiem, logopedą, rodzicami, opiekunkami w zakresie opieki nad dziećmi; nadzór nad układaniem wspólnie z innymi pracownikami ramowego planu dnia na podstawie planu zajęć; prowadzenie dokumentacji pielęgnacyjnej dzieci uczęszczających do żłobka; udzielanie pomocy przedmedycznej; monitorowanie stanu zdrowia dzieci w żłobku; czynności pielęgnacyjne.

 

Kontakt: Kamila Schmidt-Gulińska

Mail: kamila@familijny.pl

 

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r.nr 101, poz. 926 ze zm.)”.