XII Konferencja ON-LINE z cyklu „Postępy Neuroimmunologii Klinicznej” Poznań, 9-10.06.2022 r.

Szanowni Państwo,
pragniemy przypomnieć, że już w najbliższy czwartek zapraszamy na XII Konferencję z cyklu „Postępy Neuroimmunologii Klinicznej”, która odbędzie się ON-LINE w dniach 9-10 czerwca 2022 r.
Głównym tematem kolejnej edycji naszego wydarzenia będą postępy dotyczące stwardnienia rozsianego oraz praktyczne zagadnienia związane z postępem w innych chorobach neuroimmunologicznych. Wykłady będą zaprezentowane przez wybitnych polskich ekspertów w dziedzinie neurologii.

Program jest dla Państwa dostępny na stronie:  http://www.neuroim2022.bok-ump.pl/

Mail umożliwiający uczestnictwo w Konferencji razem z informacją dotyczącą logowania otrzymają tylko osoby zarejestrowane.

Zachęcamy do skorzystania z panelu rejestracyjnego TUTAJ
Możliwość rejestracji zostanie zamknięta w środę, 8 czerwca o godz. 12:00.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Biuro Organizacji Konferencji UMP
tel: 61 854 76 80 lub e-mail: konferencje@ump.edu.pl