- Okręgowa Izba Pielęgniarek
i Położnych w Poznaniu

BIP

Wielki Finał cyklu konferencji 2023 „Opieka Długoterminowa w Praktyce”, 1.12.2023, Warszawa

Wielki Finał cyklu konferencji 2023 „Opieka Długoterminowa w Praktyce”, 1.12.2023, Warszawa

Weź udział w Wielkim Finale konferencji 2023 „Opieka Długoterminowa w Praktyce” w Warszawie!

Już 1 grudnia 2023 r. w auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego odbędzie się Wielki Finał roku 2023 konferencji „Opieka Długoterminowa w Praktyce” pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia. Specjaliści z całej Polski spotkają się, by porozmawiać o problemach dzisiejszej opieki i rozwiązaniach, jakie należałoby wdrożyć w przyszłości. Wstęp bezpłatny.

Podczas konferencji uczestnicy wezmą udział w wielkim podsumowaniu cyklu 17 konferencji, które odbyły się w 2023 roku w różnych miastach w całej Polsce: w Nowym Sączu, Częstochowie, Poznaniu, Włocławku, Wałbrzychu, Gdańsku, Siedlcach, Radomiu, Pile, Opolu, Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Białymstoku, Chełmie, Przeworsku, Toruniu i Kaliszu.

Przede wszystkim dyskusja

Po podsumowaniu przyjdzie czas na stały element konferencji „Opieka Długoterminowa w Praktyce”, czyli Panel Dyskusyjny Ekspertów – przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia oraz kluczowych instytucji medycznych porozmawiają o najważniejszych wyzwaniach, jakie wyniknęły z rozmów z pielęgniarkami w różnych regionach Polski, a także możliwościach rozwiązań w dyskusji pod hasłem „Co z tą opieką długoterminową?”.

Podczas konferencji z praktycznymi wystąpieniami dot. codziennej praktyki wystąpią fantastyczni wykładowcy, którzy przedstawią dobre praktyki i nowoczesne rozwiązania w opiece długoterminowej.

Po wydarzeniu otrzymają Państwo imienne certyfikaty z punktami edukacyjnymi.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja przez stronę: https://opiekawpraktyce.pl/warszawa/

„Opieka Długoterminowa w Praktyce” to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia organizowanych w różnych miastach w całej Polsce we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych. Inicjatorem tej aktywności jest dr Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia r. w godz. 8:00 – 17:00 w Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Trojdena 2A.


Organizatorami konferencji są: Warszawski Uniwersytet Medyczny, Katedra Geriatrii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz Vicommi Media (www.vicommi.pl).

Patronatu honorowego konferencji udzielili: Minister Zdrowia, Rzecznik Praw Pacjenta, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Polskie Towarzystwo Opieki Długoterminowej, Polskie Towarzystwo Naukowe Leczenia Ran i Organizacji Opieki, Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Neurologicznych, Krajowa Izba Domów Opieki, a także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych.

Rejestracja na konferencję jest bezpłatna – bez rejestracji nie ma możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram