- Okręgowa Izba Pielęgniarek
i Położnych w Poznaniu

BIP

Międzynarodowa konferencja „Zdrowie psychiczne okresu okołoporodowego” 31.03.-01.04.2023 oraz warsztaty okołokonferencyjne 02.04.2023, Poznań (udział bezpłatny)

Międzynarodowa konferencja „Zdrowie psychiczne okresu okołoporodowego” 31.03.-01.04.2023 oraz warsztaty okołokonferencyjne 02.04.2023, Poznań (udział bezpłatny)

W związku z realizacją projektu finansowanego w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich (nr EOG/19/K4/W/0025) Zwiększenie wiedzy i kompetencji studentów położnictwa w zakresie zdrowia psychicznego i zaburzeń psychicznych w okresie okołoporodowym. „Położne dla zdrowia psychicznego”, pragniemy zaprosić praktykujące położne / położnych oraz studentki / studentów położnictwa do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach okołokonferencyjnych.

Międzynarodowa Konferencja „Zdrowie psychiczne okresu okołoporodowego” odbędzie się w dniach 31 marca – 01 kwietnia 2023 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, ul. Przybyszewskiego 37a.

Warsztaty odbędą się 2 kwietnia, w godzinach 9.00-12.30, w Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przy ul . Rokietnickiej 7.

Zapraszamy 25 położnych i studentów położnictwa do zgłoszenia chęci udziału w warsztatach, wysyłając: imię, nazwisko, numer telefonu do kontaktu, pod adres mailowy: konferencjapmhp@gmail.com

W trakcie warsztatów będziecie mieli Państwo okazję praktycznej pracy z symulowanym pacjentem w ramach scenariuszy związanych ze zdrowiem psychicznym okresu okołoporodowego.

Prosimy o zabranie obuwia na zmianę oraz medycznej odzieży ochronnej.

W przypadku chęci udziału w warsztatach, konieczna jest rejestracja na konferencję: https://bok-ump.pl/rejestracja/zdrowiepsychiczne2023

Udział w konferencji oraz warsztatach jest bezpłatny.

Strona wydarzenia: http://pmhp.ump.edu.pl/

Link do rejestracji: https://bok-ump.pl/rejestracja/zdrowiepsychiczne2023

 

Rejestracja jest obowiązkowa!

Do zobaczenia!
Komitet Naukowy i Organizacyjny

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Instagram