Ankieta dotycząca wypisywania recept

Szanowni Państwo,

W związku z podjęciem współpracy NRPiP ze  Szkołą Zdrowia Publicznego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w zakresie przeprowadzenia badania którego celem jest określenie faktycznego stosowania regulacji prawnych dotyczących wypisywania przez pielęgniarki i położne recept w ramach samodzielnego wykonywania świadczeń zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz w ramach realizacji zleceń lekarskich (kontynuacja leczenia) oraz prowadzenia postępowania diagnostyczno-terapeutycznego.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej Państwa Izby informacji o możliwości wypełniania ankiety.

Link do ankiety:

Po zakończeniu badania przekażemy  wyniki ankiety do Państwa wiadomości.

Prezes NRPiP

(-)Zofia Małas