Ankieta dotycząca opinii pielęgniarek i innych osób związanych zawodowo z opieką i leczeniem pacjentów reumatologicznych, na temat edukacji pacjentów w zapalnych chorobach reumatycznych

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udostępnienie pielęgniarkom zajmującym się opieką reumatologiczną linku do ankiety dla profesjonalistów zdrowia. Przypominam ze ankieta dotyczy opinii pielęgniarek i innych osób związanych zawodowo z opieką i leczeniem pacjentów reumatologicznych, na temat edukacji pacjentów w zapalnych chorobach reumatycznych.

Dziękuje bardzo za pomoc i chęć udziału w badaniach. Informuje jednocześnie ze dostęp on-line do ankiety będzie możliwy do 15.09.2019, czasu więc jest mało, a ważne jest aby polscy profesjonaliści zdrowia również wzięli udział w badaniach europejskich.

Pozdrawiam serdecznie i poniżej przesyłam link:

dr hab. Matylda Sierakowska

Zakład Zintegrowanej Opieki Medycznej