Terminarz

Konferencja naukowo-szkoleniowa „Opieka Długoterminowa w Praktyce” 16.02.2023, Poznań

Sprawdź program konferencji
„Opieka Długoterminowa w Praktyce”
w Poznaniu!

To już ostatnie chwile na rejestrację na bezpłatną konferencję pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia „Opieka Długoterminowa w Praktyce”, która odbędzie się już 16 lutego 2023 r. w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN przy ul. Noskowskiego 12/14 w Poznaniu.

Przypominamy, że imienny certyfikat uczestnictwa w konferencji otrzymają wyłącznie osoby, które zarejestrują się przez stronę: https://opiekawpraktyce.pl/poznan/.

„Opieka Długoterminowa w Praktyce” to cykl konferencji naukowo-szkoleniowych organizowanych dla pielęgniarek i opiekunów medycznych w różnych miastach w całej Polsce we współpracy z Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych i pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia. Inicjatorem tej aktywności jest dr Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej.

Konferencja odbędzie się 16 lutego 2023 r. w Instytucie Chemii Bioorganicznej PAN przy ul. Noskowskiego 12/14 w Poznaniu.

Sprawdź program konferencji

Jest już dostępny szczegółowy program merytoryczny konferencji „Opieka Długoterminowa w Praktyce” w Poznaniu.

Spotkanie poprowadzą mgr Teresa Kruczkowska, Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu oraz dr n. o zdr. Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej.

Prestiżowe spotkanie pod wybitnymi patronatami

Organizatorami konferencji są: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Poznaniu, Katedra Geriatrii Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu oraz Vicommi Media (www.vicommi.pl).

Patronatu honorowego konferencji udzielili: Minister Zdrowia, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, Polskie Towarzystwo Opieki Długoterminowej, Polskie Towarzystwo Naukowe Leczenia Ran i Organizacji Opieki, Krajowa Izba Domów Opieki, Polskie Towarzystwo Pielęgniarek Neurologicznych, a także Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych.

Rejestracja na konferencję jest bezpłatna dla członkiń i członków naszej Izby – bez rejestracji nie ma możliwości uczestnictwa w wydarzeniu.

Zapraszamy do rejestracji:

www.opiekawpraktyce.pl/poznan/