Strona gwna
Aktualnoci
Biblioteka
Biuletyn
Komisje i zespoy
Konferencje
Konkursy
Konsultanci i opinie
Magazyn Pielgniarki i Poonej
O Izbie
Orodek Informacyjno
Edukacyjny
Pielgniarki i Poone w UE
Zamwienia publiczne
Praca
Prawo
Szkolenia
Ubezpieczenia - nowo
Uchway
XXV-lecie Samorzdu Pielgniarek i Poonych
Linki
Kontakt
Galeria

Nr rejonu

Nazwa rejonu wyborczego

Wybrani delegaci

1.

Pozna – Grunwald

Jolanta Chmielewska, Krystyna Kusztal, Magorzata Lubka, Tomasz Niewiadomski, Danuta Perz, Elbieta Sikorska, Alina Smura, Alicja Stanikowska, Jolanta Szablewska, Lidia Baesler, Maria Chmielewska

2.

Pozna Jeyce

Teresa Kruczkowska, Romualda Kalotka, Maria Stachowska, Ewa Maria Matuszek, Zofia Pujan, Frckowiak Magorzata, Fiszbach Elbieta, Drabowicz Jadwiga

3.

Szpital im. F. Raszei

Agnieszka Grudnicka, Zuzanna Konrady, Arleta Lewiska, Renata Szafranek, Renata Mikoajczak

4.

Pozna – Nowe Miasto

Krystyna Bartkowiak, Boena Elegaczyk, ucja Kozowska, Magorzata Rembacz, Wiesawa Rozwadowska, Rita Royk, Elbieta Szatkowska, Maria Urban, Ewa Wielgosz, Boena Winiewska, Zenona Zwierzyska, Niedziela Halina, Irena Skrzypczak

5.

Pozna - Stare Miasto

Bartska Ewa, Buczkowska Elbieta, Chlebniczek Grayna, Dominiak Boena, Drodziewicz Beata, Ewertowska Aleksandra, Godowska Katarzyna, Hydzik Magdalena, Jwiak Halina, Mazurkiewicz Barbara, Piaszczyska Urszula, Rodek Dorota, Tomas Katarzyna, Trawkowska Hanna, Wilaszek Beata, Ziniewicz Teresa, Zybaa Iwona, Kamiska Anna

6.

Szpital im. J. Strusia

Maria Januchowska, Magorzata Pawlak, Marianna Przybylska, Maria Szajek, Anna Tacik

7.

Pozna - Wilda

Magorzata Prtka, Teresa Przewona, Maria Ratajczak, Danuta Staszewska-Krylak, Grayna Walczak

8.

Centrum Medyczne HCP

Boena Machtyl, Ewa Kmiekowiak

9.

Szpital Wojewdzki

Ewa Czyowska, Elbieta Chmielina, Wiesaw Morek, Edyta Jzefczak, Marzena Skupiska, Magdalena Krajewska, Anna Krawczyk, Grayna Ptorak, Barbara Gtowska

10.

Szpital Nowe Miasto

Krystyna Grabaska, Danuta Kokociska, Barbara Kulesza, Mariusz Mielcarek, Magorzata Sanocka, Radosaw Sota

11.

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Dagmara Chwastek, Maciej Krajewski, Magorzata Matuszewska, Magorzata Spado, Renata Uczuka

12.

SZOZ nad Matk i Dzieckiem

Emilia Kos, Barbara Kaptur, Magorzat Magner, Anna Wo

13.

Klinika w. Rodziny

Elbieta Mikoajewska, Violetta Zawidzka, Jolanta Plens-Gaska

14.

Wlkp. Centrum Chorb Puc i Grulicy

Teresa Kamierska, Teresa Muth

15.

Szpital Wojewdzki - Wlkp. Centrum Ortopedii i Chirurgii Urazowej

Agata Wawrzyniak

16.

Szpital Kliniczny nr 1

Alicja Frckowiak, Barbara Gadysiak, Krystyna Lis, Halina Masowska, Barbara Mocek, Wiesawa Piotrowska, Wanda Szymaniak

17.

Szpital Kliniczny nr 2

Violetta Bojar, Katarzyna Ert-Ebert, Teresa Liebtal-Desperak, Emilia Marcinkowska, Angelika Marciszewska, Elbieta Nowaczyk, Kazimiera Przaa, Elbieta Rko, Barbara Stefaniak, Elbieta Stryk

18.

Ginekologiczno-Pooniczy Szpital Kliniczny

Mirela Hajdukiewicz, Danuta Krajewska, Magorzata Pit, Joanna Sosnowska, Dorota Szczepaniak, Dorota Szymczak, Renata Witkowska, Lucyna Ceglarek, Ryszard Szpunar, Monika Ziarnik

19.

Szpital Kliniczny nr 4

Maecka Wanda, Pita Beata, Wegner Irena, Ciecierska Elbieta

20.

Szpital Kliniczny nr 5

Irena Chrzanowska-Kurpas, Dorota Hanuszkiewicz, Arleta uczak, Iwona Norek, Magorzata Nosal, Iwona Pawlicka, Maria Pisula, Magdalena Walczak

21.

111 Szpital Wojskowy z Przychodni

Katarzyna Kamiska, Katarzyna Maliszewska-Misztal, Jadwiga Maliska, Magorzata Rotnicka, Urszula Wrona

22.

ZOZ MSWiA

Tomasz Kaczmarek, Grayna Adamska, Renata Strewska-Teszner

23.

NZOZ Szpital w Puszczykowie

Wacaw Dyk, Aleksandra Miedziarek-Rogal, Arleta Przebitkowska, Wo Danuta

24.

Powiat poznaski

Elbieta Fijakowska, Halina Konieczna, Marlena Konieczna, Klara Krzewiska, Halina Remisz, Aleksandra Samek, Justyna Szymkowiak

25.

Powiat grodziski

Barbara Kamieniczna, Boena Kamierczak, Marlena Majcherek, Ewa Chaupka

26.

Powiat gnienieski

Antkowiak Maria, Gibaszewska Urszula, Kaczmarek Anna, Kluczyska Ewa, Krawczyk Alicja, Powidzka Anna, witalska Iwona, Bochowiak Danuta

27.

Szpital w Gnienie

Danuta Budna, Marcin Pawlak, Barbara Skulska, Jacek Sytek, Arnold witalski, Elbieta Kaczyska

28.

Wojewdzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

Grayna Dzicielak, Renata Figiel, Elbieta Kapela, Iwona Kaczmarek, Maria Konwiska, Ryszard Roek, Maria Wojciechowska

29.

Powiat obornicki

Urszula Filipowska, Iwona Jchorek, Renata Jzefczyk, Aleksandra Markowska, Kinga Noske, Czesawa Pinczyska

30.

Powiat nowotomyski

Magorzata Uramowska, Ewa Krawczyk, Dorota mierzchaa, Danuta Kaczmarek, Jolanta Szwarczewska

31.

Powiat szamotulski

Arleta Kaczmarek, Katarzyna Kaczmarek, Anna Niechciakowska, Beata Piechaczyk-Okraska, Anna Rebelka, Anna Sikorska, Renata Zaleszczak, Marzena Skalska-Spychaa

32.

Powiat remski

Danuta Domalewska, Barbara Fogt, Magorzata Gawlik, Teresa Jzefowicz, Eleonora Kamiska, Wojciech awniczak, Barbara Marciniec, Barbara Przybylska, Boena Matysiak

33.

Powiat redzki

Alina Antoniewicz, Magorzata uczak, Krystyna Szymenderska, Elbieta Socha

34.

Powiat wrzesiski

Anielak  Edwin, Majchrzak  Ewa, Orowska-Nowak Magorzata, Rutkowska  Elbieta, Schulze-Zyber Beata, Sznajder Dorota, Sroka Bogumia

35.

Powiat midzychodzki

Cecylia Bartkowiak, Beata Matyaszek, Zofia Piechocka, Danuta Wzitek

Wyszukaj: