Strona główna
Aktualności
O Izbie
Ośrodek Informacyjno
Edukacyjny
Prawo
Konsultanci i opinie
Uchwały
Komisje i zespoły
Pielęgniarki i Położne w UE
Konferencje
Szkolenia
Praca
Konkursy
Biuletyn
Biblioteka
Nowości wydawnicze
Linki
Ubezpieczenia
Kontakt

Nr rejonu

Nazwa  rejonu wyborczego

Wybrani delegaci 

1.

Poznań – Grunwald

Jolanta Chmielewska, Krystyna Kusztal, Małgorzata Lubka, Tomasz Niewiadomski, Danuta Perz, Elżbieta Sikorska, Alina Smura, Alicja Stanikowska, Jolanta Szablewska, Lidia Baesler, Maria Chmielewska

2.

Poznań Jeżyce

Teresa Kruczkowska, Romualda Kalotka, Maria Stachowska, Ewa Maria Matuszek, Zofia Pujan, Frąckowiak Małgorzata, Fiszbach Elżbieta, Drabowicz Jadwiga

3.

Szpital im. F. Raszei

Agnieszka Grudnicka, Zuzanna Konrady, Arleta Lewińska, Renata Szafranek, Renata Mikołajczak

4.

Poznań – Nowe Miasto

Krystyna Bartkowiak, Bożena Elegańczyk, Łucja Kozłowska, Małgorzata Rembacz, Wiesława Rozwadowska, Rita Rożyk,  Elżbieta Szatkowska, Maria Urban, Ewa Wielgosz, Bożena Wiśniewska, Zenona Zwierzyńska, Niedziela Halina, Irena Skrzypczak

5.

Poznań - Stare Miasto

Bartska Ewa, Buczkowska Elżbieta, Chlebniczek Grażyna, Dominiak Bożena, Drożdziewicz Beata, Ewertowska Aleksandra, Głodowska Katarzyna, Hydzik Magdalena, Jóźwiak Halina, Mazurkiewicz Barbara, Piaszczyńska Urszula,  Rodek Dorota, Tomas Katarzyna, Trawkowska Hanna, Wilaszek Beata, Ziniewicz Teresa, Zybała Iwona, Kamińska Anna

6.

Szpital im. J. Strusia

Maria Januchowska, Małgorzata Pawlak, Marianna Przybylska, Maria Szajek, Anna Tacik

7.

Poznań - Wilda

Małgorzata Prętka, Teresa Przewoźna, Maria Ratajczak, Danuta Staszewska-Kryślak, Grażyna Walczak

8.

Centrum Medyczne HCP

Bożena Machtyl, Ewa Kmiećkowiak

9.

Szpital Wojewódzki

Ewa Czyżowska, Elżbieta Chmielina, Wiesław Morek, Edyta Józefczak, Marzena Skupińska, Magdalena Krajewska, Anna Krawczyk, Grażyna Półtorak, Barbara Gątowska

10.

Szpital Nowe Miasto

Krystyna Grabańska, Danuta Kokocińska, Barbara Kulesza, Mariusz Mielcarek, Małgorzata Sanocka, Radosław Słota

11.

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Dagmara Chwastek, Maciej Krajewski, Małgorzata Matuszewska, Małgorzata Spadło, Renata Uczułka

12.

SZOZ nad Matką i Dzieckiem 

Emilia Kłos, Barbara Kaptur, Małgorzat Magner, Anna Woś

13.

Klinika Św. Rodziny

Elżbieta Mikołajewska, Violetta Zawidzka, Jolanta Plens-Gałąska

14.

Wlkp. Centrum Chorób Płuc i Gruźlicy

Teresa Kaźmierska, Teresa Muth 

15.

Szpital Wojewódzki - Wlkp. Centrum Ortopedii i Chirurgii Urazowej

Agata Wawrzyniak 

16.

Szpital Kliniczny nr 1

Alicja Frąckowiak, Barbara Gładysiak, Krystyna Lis, Halina Masłowska, Barbara Mocek, Wiesława Piotrowska, Wanda Szymaniak

17.

Szpital Kliniczny nr 2

Violetta Bojar, Katarzyna Ert-Ebert, Teresa Liebtal-Desperak, Emilia Marcinkowska, Angelika Marciszewska, Elżbieta Nowaczyk, Kazimiera Przała, Elżbieta Rękoś, Barbara Stefaniak, Elżbieta Stróżyk

18.

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny

Mirela Hajdukiewicz, Danuta Krajewska, Małgorzata Pięt, Joanna Sosnowska, Dorota Szczepaniak, Dorota Szymczak, Renata Witkowska, Lucyna Ceglarek, Ryszard Szpunar, Monika Ziarnik

19.

Szpital Kliniczny nr 4

Małecka Wanda, Pięta Beata, Wegner Irena, Ciecierska Elżbieta

20.

Szpital Kliniczny  nr 5

Irena Chrzanowska-Kurpas, Dorota Hanuszkiewicz, Arleta Łuczak, Iwona Norek, Małgorzata Nosal, Iwona Pawlicka, Maria Pisula, Magdalena Walczak

21.

111 Szpital Wojskowy z Przychodnią

Katarzyna Kamińska, Katarzyna Maliszewska-Misztal, Jadwiga Malińska, Małgorzata Rotnicka, Urszula Wrona

22.

ZOZ MSWiA

Tomasz Kaczmarek, Grażyna Adamska, Renata Stróżewska-Teszner

23.

NZOZ Szpital w Puszczykowie

Wacław Dyk, Aleksandra Miedziarek-Rogal, Arleta Przebitkowska, Woś Danuta

24.

Powiat poznański

Elżbieta Fijałkowska, Halina Konieczna, Marlena Konieczna, Klara Krzewińska, Halina Remisz, Aleksandra Samek, Justyna Szymkowiak

25.

Powiat grodziski

Barbara Kamieniczna, Bożena Kaźmierczak, Marlena Majcherek, Ewa Chałupka 

26.

Powiat gnieźnieński

Antkowiak Maria, Gibaszewska Urszula, Kaczmarek Anna, Kluczyńska Ewa, Krawczyk Alicja, Powidzka Anna, Świtalska Iwona, Błochowiak Danuta

27.

Szpital w Gnieźnie

Danuta Budna, Marcin Pawlak, Barbara Skulska, Jacek Sytek, Arnold Świtalski, Elżbieta Kaczyńska

28.

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

Grażyna Dzięcielak, Renata Figiel, Elżbieta Kapela, Iwona Kaczmarek, Maria Konwińska, Ryszard Rożek, Maria Wojciechowska

29.

Powiat obornicki

Urszula Filipowska, Iwona Jęchorek, Renata Józefczyk, Aleksandra Markowska, Kinga Noske,  Czesława Pinczyńska

30.

Powiat nowotomyski

Małgorzata Uramowska, Ewa Krawczyk, Dorota Śmierzchała, Danuta Kaczmarek, Jolanta Szwarczewska

31.

Powiat szamotulski

Arleta Kaczmarek, Katarzyna Kaczmarek, Anna Niechciałkowska, Beata Piechaczyk-Okraska, Anna Rebelka, Anna Sikorska, Renata Zaleszczak, Marzena Skalska-Spychała

32.

Powiat śremski

Danuta Domalewska, Barbara Fogt, Małgorzata Gawlik, Teresa Józefowicz, Eleonora Kamińska, Wojciech Ławniczak, Barbara Marciniec, Barbara Przybylska, Bożena Matysiak

33.

Powiat średzki

Alina Antoniewicz, Małgorzata Łuczak, Krystyna Szymenderska, Elżbieta Socha

34.

Powiat wrzesiński

Anielak  Edwin, Majchrzak  Ewa, Orłowska-Nowak Małgorzata, Rutkowska  Elżbieta, Schulze-Zyber Beata, Sznajder Dorota, Sroka Bogumiła

35.

Powiat międzychodzki

Cecylia Bartkowiak, Beata Matyaszek, Zofia Piechocka, Danuta Wziętek

Wyszukaj: