Strona główna
Aktualności
Biblioteka
Biuletyn
Komisje i zespoły
Konferencje
Konkursy
Konsultanci i opinie
O Izbie
Ośrodek Informacyjno
Edukacyjny
Pielęgniarki i Położne w UE
Praca
Prawo
Szkolenia
Ubezpieczenia
Uchwały
Linki
Kontakt

Oferty pracy w kraju

oferty są usuwane po 30 dnia od ich zgłoszenia

Dla poszukujących pracy wykaz szpitali na terenie naszej Izby

 • 18.09.2014 Prywatna Lecznica Certus w Poznaniu
  oferuje pracę na stanowisku pielęgniarki na Oddziale Zabiegowym. Oferujemy zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o pracę, wynagrodzenie powiązane z posiadanym doświadczeniem zawodowym, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym, szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Przełożoną Pielęgniarek tel. 61 8604 372, adres e-mail: przelozona@certus.med.pl.
 • 11.09.2014 Prywatna Lecznica Certus w Poznaniu
  oferuje pracę na stanowisku pielęgniarki w Pracowni Endoskopii. Od kandydatek/ów oczekujemy szkolenie specjalistyczne w endoskopii lub co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w endoskopii. Oferujemy zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o pracę, wynagrodzenie powiązane z posiadanym doświadczeniem zawodowym, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym, szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Przełożoną Pielęgniarek tel. 61 8604 372, adres e-mail: przelozona@certus.med.pl.
 • 10.09.2014 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia SP ZOZ z ZOL
  ul. Szwajcarska nr 3
  Poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarki na etat w ramach umowy o pracę w oddziałach szpitalnych - zabiegowych, zachowawczych. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt osobisty z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje zawodowe.
 • 25.08.2014 SP ZOZ w Obornikach
  zatrudni na okres zastępstwa od 1.09.2014 na stanowisko: położna oddziału położniczo- ginekologicznego z salą porodową. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Przełożoną Pielęgniarek tel. 61/ 29 73 673 lub przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres: SP ZOZ w Obornikach ul. Szpitalna 2, 64-600 Oborniki
 • 19.08.2014 Centrum Okulistyczne Św. Jerzego w Poznaniu
  podejmie współpracę z pielęgniarką w ramach umowy zlecenia lub na własną działalność gospodarczą. Wynagrodzenie i wymiar godzin do uzgodnienia. Tel. 601 441 373 lub klinika@centrum-sw-jerzy.pl

Wyszukaj: