Strona główna
Aktualności
Biblioteka
Biuletyn
Komisje i zespoły
Konferencje
Konkursy
Konsultanci i opinie
Magazyn Pielęgniarki i Położnej
O Izbie
Ośrodek Informacyjno
Edukacyjny
Pielęgniarki i Położne w UE
Zamówienia publiczne
Praca
Prawo
Szkolenia
Ubezpieczenia - nowość
Uchwały
XXV-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych
Linki
Kontakt
Galeria
Wnioski do pobrania

Dla poszukujących pracy wykaz szpitali na terenie naszej Izby

Oferty pracy w kraju

oferty są usuwane po 30 dniach od ich zgłoszenia
 • 21.07.2017 Poradnia Medycyny Pracy "Jeżyce", ul. Słowackiego 43 Poznań zatrudni do pracy pielęgniarkę. Praca w godzinach przedpołudniowych od poniedziałku do piątku 4 godziny dziennie (1/2 etatu). Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa-zlecenie (do uzgodnienia). Zatrudnienie możliwe od 1 sierpnia 2017r. Kontakt pod numerem tel. 601-930-636 Kierownik Poradni Halina Werc.

 • 14.07.2017 Areszt Śledczy w Poznaniu ul. Młyńska 1 61-729 Poznań, zatrudni pielęgniarkę/pielęgniarza ZOZ (3 etaty funkcjonariusza). Wymagania: wykształcenie minimum średnie, aktualne prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, obywatelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej (w przypadku mężczyzn), korzystanie z pełnych praw publicznych, niekaralność. Wymagane dokumenty: podanie o przyjęcie do służby wraz z wypełnioną ankietą personalną kandydata do Służby Więziennej (dokument dostępny na stronie sw.gov.pl), kopia świadectwo lub dyplomy potwierdzający posiadane wykształcenie, kopia prawa wykonywania zawodu, inne dokumenty potwierdzające dodatkowe umiejętności, kwalifikacje, osiągnięcia zawodowe, ukończone kurs itd. Dokumenty można składać osobiście w Areszcie Śledczym w Poznaniu, bądź wysłać na wyżej podany adres z dopiskiem: "ogłoszenie - pielęgniarka/pielęgniarz". Nie będą rozpatrywane podania przesyłane drogą elektroniczną. Wszelkie pytania proszę kierować do działu kadr i płac AŚ w Poznaniu tel: 61 8568 322. Termin składania podań do dnia 7.08.2017r.

 • 14.07.2017 Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu ul. Krysiewicza 7/8, zatrudni Pielęgniarki anestezjologiczne na Blok Operacyjny i Oddział Intensywnej Terapii. Pielęgniarki operacyjne. Pielęgniarki na oddziały pediatryczne. Pielęgniarkę na Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej w Szpitalu Św. Rodziny. Położne na Oddział Położniczo-Ginekologiczny. Warunki i forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę/kontrakt/umowa zlecenie). Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Naczelną Pielęgniarką nr tel. 61 8 506 345 lub mail: jadwiga.smak@szoz.pl

 • 13.07.2017  Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.
  światowy lider w dziedzinie dializoterapii
  poszukuje kandydata/kandydatki do pracy na stacji dializ
  w Poznaniu

  na stanowisku: Pielęgniarka dializacyjna

  Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie,
  • doświadczenie w pracy na stacji dializ/oddziale nefrologicznym mile widziane.

  Oferujemy:

  • formę zatrudnienia - do indywidulanego uzgodnienia: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu lub na kontrakcie,
  • warunki wynagrodzenia - do uzgodnienia,
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach naukowych,
  • stabilne zatrudnienie.

  W grupie Fresenius Medical Care wszystkich pracowników
  łączy wspólny cel: zdrowie naszych pacjentów.
  Będziemy zaszczyceni jeśli zechcesz dołączyć do naszego zespołu.

  Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (cv + list motywacyjny wraz ze wskazaniem ) z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych na adres e-mail: bogna.roszkowiak@fmc-ag.com

 • 07.07.2017 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia
  ul. Szwajcarska nr 3 w Poznaniu zatrudni do pracy pielęgniarki/pielęgniarzy w oddziały szpitalne, blok operacyjny (piel. anestezjologiczne, operacyjne) ponadto zatrudnimy opiekunów medycznych, salowe/sanitariuszki. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z pielęgniarką naczelną/przełożoną - nr telefonu (61) 87-39-014, adres e-mail naczelnapielegniarka@szpital-strusia.poznan.pl lub osobiście.
 • 07.07.2017 Szpital Kliniczny im. K. Jonschera UM w Poznaniu ul. Szpitalna 27/33, zatrudni Pielęgniarkę do pracowni Kardiologii Inwazyjnej i Bloku Operacyjnego Laryngologii w system jednozmianowy. Pielęgniarkę do Zespołu Anestezjologicznego, Pielęgniarki, Położne i Ratowników medycznych do wybranych oddziałów pediatrycznych i psychiatrycznych. Kontakt Naczelna Pielęgniarka tel. 61 8491274 lub naczelnapiel@skp.ump.edu.pl.
 • 06.07.2017 Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zatrudni Pielęgniarki i Położne.
  Warunki zatrudnienia i wynagrodzenia do uzgodnienia z Kierownikiem
  ds. Pielęgniarstwa pod numerem telefonu 95 7331 250.
 • 04.07.2017 Środowiskowy Dom Samopomocy "Sokoły" w Poznaniu
  poszukuje osoby na stanowisko Pielęgniarki. Praca w wymiarze 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu od września 2017 r. Wymagania: prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki, doświadczenie, półroczny staż pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i/lub zaburzeniami psychicznymi, CV i list motywacyjny prosimy przesyłać pocztą e-mailową na adres sokoly.sds@gmail.com oraz kontakt telefoniczny (ze względu na okres urlopowy) 501469030. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
 • 04.07.2017 Dom Pomocy Społecznej Poznań ul. Konarskiego 11/13
  Stanowisko: pielęgniarka/pielęgniarz DPS-IKD.110.118.17
  Informacje dodatkowe: pełen etat lub 1/2 etatu. Zakres podstawowych czynności: świadczenie usług pielęgniarskich na rzecz mieszkańców, udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych i pielęgnacji mieszkańców. Wymagania obowiązkowe: wykształcenie średnie lub wyższe pielęgniarskie, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza. Wymagania pożądane: doświadczenie na podobnym stanowisku w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej, dobra organizacja pracy. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Składanie ofert: oferty zawierające wymienione dokumenty proszę składać pod adresem: Dom Pomocy Społecznej, ul. Konarskiego 11/13, 61-114 Poznań. Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002r., Nr 101 poz. 926 ze zm.). Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13, zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
 • 03.07.2017 PRZYCHODNIA LEKARZA RODZINNEGO "SALVITA" w Poznaniu
  zatrudni dyspozycyjną pielęgniarkę, najchętniej osobę na emeryturze, do pracy na zastępstwa. Wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu, kurs szczepień, umiejętność wykonywania badań EKG, obsługa komputera. Oferujemy: zatrudnienie w ramach umowy zlecenia oraz satysfakcjonującą pracę w miłym i energicznym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny tel. 722 019 118 lub o przesłanie CV na adres: nzoz@salvita.poznan.pl
 • 28.06.2017

  PRYWATNY DOM OPIEKI
  dla osób starszych
  W KOBYLNIKACH

  zatrudni od zaraz
  PIELĘGNIARKĘ
  Warunki i forma zatrudnienia do uzgodnienia.
  Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: tel. 570 533 310 lub mailowy: ewa@pastelcolor.pl

 • 23.06.2017 Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
  zatrudni osobę na stanowisko: specjalista pielęgniarstwa epidemiologicznego. Wymagania niezbędne: wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka (średnie, licencjat lub tytuł magistra), specjalizacja lub w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego, co najmniej 3-letnie doświadczenie w zawodzie pielęgniarki wykonywanym w szpitalu, nastawienie na zarządzanie procesami i standardami. Oferujemy: umowę o pracę; stabilne warunki zatrudnienia. Aplikacje (CV, list motywacyjny) prosimy składać na adres mietkiewicz.sylwia@spsk2.pl . Szczegółowe informacje pod nr telefonu 61 8691783. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szpital Solec Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Solec 93 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".
 • 23.06.2017 Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
  przyjmie do pracy pielęgniarki w oddziałach oraz blokach operacyjnych. Warunki do uzgodnienia. Bardzo zapraszam Koleżanki Pielęgniarki do zespołu. Naczelna Pielęgniarka tel. 61 8691-263.

Wyszukaj: