Strona główna
Aktualności
Biblioteka
Biuletyn
Komisje i zespoły
Konferencje
Konkursy
Konsultanci i opinie
Magazyn Pielęgniarki i Położnej
O Izbie
Ośrodek Informacyjno
Edukacyjny
Pielęgniarki i Położne w UE
Zamówienia publiczne
Praca
Prawo
Szkolenia
Ubezpieczenia - nowość
Uchwały
XXV-lecie Samorządu Pielęgniarek i Położnych
Linki
Kontakt
Galeria

Dla poszukujących pracy wykaz szpitali na terenie naszej Izby

Oferty pracy w kraju

oferty są usuwane po 30 dniach od ich zgłoszenia
 • 21.03.2017 Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów S.A. w Poznaniu
  pilnie zatrudni wykwalifikowaną Położną, posiadającą uprawnienia do samodzielnego pobierania wymazów cytologicznych w cytobusie (praca dodatkowa lub na umowę o pracę). Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: nowaczyk.aneta@open.poznan.pl w terminie do dnia 27.03.2017 r.
 • 14.03.2017 NZOZ Klinika Grunwaldzka w Poznaniu
  ul. Grunwaldzka 324 posiadająca kontrakt z NFZ zatrudni od zaraz pielęgniarkę w oddziałach szpitalnych w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Forma zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia do indywidualnego ustalenia z kandydatami. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: szczesiak@klinikagrunwaldzka.pl lub o bezpośredni kontakt na nr telefonu: 602-213-464
 • 14.03.2017 Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia w Poznaniu
  ul. Szwajcarska nr 3 zatrudni do pracy w oddziały szpitalne (zabiegowe, zachowawcze, blok operacyjny) pielęgniarki / pielęgniarzy, opiekunów medycznych, salowe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty, oferty można zgłaszać pod numerem (61) 87 39 014 lub na adres - naczelnapielegniarka@szpital-strusia.poznan.pl. Wymagania: wykształcenie średnie / wyższe pielęgniarskie, prawo wykonywania zawodu, w przypadku opiekunów dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
 • 10.03.2017 Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej w Poznaniu
  zatrudni pielęgniarki do pracy na oddziałach: opiekuńczo-leczniczym w Poznaniu, opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym w Owińskach. Oferujemy pracę w miłej atmosferze, w prężnym zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagania: prawo wykonywania zawodu. W przypadku aplikowania na oddział opiekuńczo-leczniczy w Poznaniu mile widziane kwalifikacje zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA z dnia 22 listopada 2013 r. w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych w ramach opieki długoterminowej z ukończoną specjalizacją lub kursem kwalifikacyjnym w dziedzinie opieki długoterminowej lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub pielęgniarstwa zachowawczego, lub pielęgniarstwa rodzinnego, lub pielęgniarstwa środowiskowego, lub pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, lub pielęgniarstwa geriatrycznego, lub pielęgniarstwa opieki paliatywnej, lub kursem specjalistycznym w zakresie opieki paliatywnej, lub w trakcie odbywania tych specjalizacji lub kursów. Wielkość zatrudnienia: etat. Oferty należy przysyłać mailowo: grazyna.rutkowska@mogilenska.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
 • 09.03.2017 Dom Pomocy Społecznej
  Poznań, ul. Konarskiego 11/33
  Stanowisko: pielęgniarka / pielęgniarz. Informacje dodatkowe: pełen etat lub ½ etatu.
  Zakres podstawowych czynności: świadczenie usług pielęgniarskich na rzecz mieszkańców, udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych i pielęgnacji mieszkańców. Wymagania obowiązkowe: wykształcenie średnie lub wyższe pielęgniarskie, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza. Wymagania pożądane: doświadczenie na podobnym stanowisku w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej, dobra organizacja pracy. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza, kserokopia dyplomów potwierdzających wykształcenie, inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Składanie ofert: oferty, zawierające wymienione dokumenty, proszę składać pod adresem: Dom Pomocy Społecznej, ul. Konarskiego 11/13,61-114 Poznań. Proszę o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.199? r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity Dz. U. z 2002 r_. Nr 101, poz, 926 ze zm.}. Dom Pomocy Społecznej przy ul. Konarskiego 11/13, zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
 • 07.03.2017 Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad matką i Dzieckiem w Poznaniu ul. Krysiewicza 7/8
  zatrudni: pielęgniarki anestezjologiczne na Blok Operacyjny i Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, pielęgniarki na oddziały pediatryczne, pielęgniarkę na Oddział Urologii i Onkologii Urologicznej (w Szpitalu Św. Rodziny), położną na Oddział Noworodkowy, położną do Poradni Ginekologicznej (na umowę zlecenie). Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Naczelną Pielęgniarką nr tel. 61 8506 345 lub jadwiga.smak@szoz.pl
 • 03.03.2017 Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu poszukuje kandydatów do zatrudnienia na stanowiska: Pielęgniarka, Pielęgniarka operacyjna. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych" na adres: tniewiadomski@orsk.ump.edu.pl W tytule wiadomości proszę podać: Praca P200. Pracodawca zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
 • 02.03.2017 Poradnia lekarzy rodzinnych " SALUS PRO FAMILIA" ul. Grochowska 50 Poznań zatrudni pielęgniarki praktyki w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Mile widziane uprawnienia do wykonywania szczepień ochronnych. Zainteresowani jesteśmy długoterminową współpracą. Kontakt: tel 600 322 092 , 600 322 056 .
 • 01.03.2017 Szpital w Grodzisku Wielkopolskim
  zatrudni położne w nowo otwartym bloku porodowym. Forma i warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Oferty prosimy kierować na adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp. 62-065 Grodzisk Wlkp. ul. Mossego 17 ; kontakt Tel. 519 137 754 lub /061/44 36 529; e-mail: szpital@spzoz-grodzisk.pl
 • 24.02.2017 Zatrudnimy pielęgniarkę w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej
  w pełnym wymiarze czasu pracy do Centrum Medycznego Dąbrówka, 62-070 Dąbrówka ul. Herbowa 2. Kontakt tel. 602-706-107

Wyszukaj: