Strona główna
Aktualności
Biblioteka
Biuletyn
Komisje i zespoły
Konferencje
Konkursy
Konsultanci i opinie
O Izbie
Ośrodek Informacyjno
Edukacyjny
Pielęgniarki i Położne w UE
Praca
Prawo
Szkolenia
Ubezpieczenia
Uchwały
Linki
Kontakt

Oferty pracy w kraju

oferty są usuwane po 30 dnia od ich zgłoszenia

Dla poszukujących pracy wykaz szpitali na terenie naszej Izby


 • 21.10.2014  Szpital prywatny Med-Polonia Sp. z o.o. poszukuje od zaraz
  osoby na stanowisko:
  Pielęgniarka Anestezjologiczna

   

  Opis: C:\Users\kskora\Desktop\logo S.jpg

   

  Wymagania:

   

  ·         wykształcenie średnie lub wyższe pielęgniarskie

  ·         aktualne Prawo Wykonywania Zawodu

  ·         doświadczenie w pracy na Bloku Operacyjnym

  ·         ukończone kurs kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej terapii

  ·         znajomość obsługi komputera

  ·         dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

  ·         dyspozycyjność, elastyczność, zaangażowanie

  ·         umiejętność pracy w zespole

  ·         samodzielność i obowiązkowość

  ·         odporność na stres

  Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • dobre i stabilne warunki pracy w doświadczonym zespole pracowników
  • szkolenia kierunkowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@medpolonia.pl wraz z klauzulą:

   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

  Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 • 17.10.2014 GENESIS Polska
  poszukuje wykwalifikowanej Pielęgniarki! Jesteś odpowiednim kandydatem na powyższe stanowisko, jeśli: posiadasz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki, potrafisz pobierać krew u dzieci, posiadasz 2-3 letnie doświadczenia w zawodzie pielęgniarki, posiadasz wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe, jesteś dyspozycyjna i odpowiedzialna, posiadasz umiejętności organizacyjne, znasz język angielski co najmniej na poziomie komunikatywnym, znasz obsługę komputera w zakresie pakietu MS Office, mile widziana umiejętność obsługi baz medycznych. Ponadto: jesteś gotowa pracować w zgodzie z najwyższymi standardami etycznymi, jesteś samodzielna w działaniu, umiejętnie planujesz i organizujesz własną pracę, dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, skutecznie budujesz relacje z osobami o różnych wymaganiach, potrafisz i lubisz współpracować z innymi. Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Pielęgniarki będzie należało: samodzielne planowanie i organizacja pracy stanowiskowej, pobieranie i oznaczanie krwi oraz innego materiału biologicznego do badań genetycznych, przygotowanie i nadzór nad dokumentacją medyczną. Osobom nadsyłającym aplikacje gwarantujemy pełną dyskrecję. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na wskazany poniżej adres: ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań, email: hr@genesis.pl, faks: 618473550, z dopiskiem: nr ref.: P/10/2014. W przesyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji.
 • 17.10.2014 Zakład Karny we Wronkach
  ogłasza nabór na stanowisko: MŁODSZA PIELĘGNIARKA/ MŁODSZY PIELĘGNIARZ AMBULATORIUM Z IZBĄ CHORYCH FUNKCJONARIUSZ Ilość osób -1. Planowany termin przyjęcia do służby – LUTY 2015 r. Charakter pracy: praca w systemie jednozmianowym z dyżurem w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Preferencje dotyczące wyboru kandydatów: wykształcenie co najmniej średnie medyczne o kierunku pielęgniarstwo, nienaganny stan zdrowia - kat. zdrowia „A”, doświadczenie w zawodzie, niekaralność.
  Dokumenty należy kierować na adres: Zakład Karny we Wronkach ul. Partyzantów 1, 64-510 Wronki w terminie do 14.11.2014 r. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie w dziale kadr pod numerem telefonu 67 25 45 009.
 • 16.10.2014 Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  zatrudni osobę na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz.
  Oferty proszę wysyłać na adres poczty elektronicznej: tniewiadomski@orsk.ump.edu.pl W tytule wiadomości proszę podać: Praca P200.
 • 7.10.2014 Przychodnia Zdrowia Vis Medica Sp.j. w Mosinie
  poszukuje położnej. Kandydatka powinna posiadać ukończony kurs lub być w trakcie Kursu Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych. Forma zatrudnienia: umowa o pracę. CV proszę przesłać na adres: przychodnia@gema.pl
 • 25.09.2014 Prywatna Lecznica Certus w Poznaniu
  oferuje pracę na stanowisku Pielęgniarki do pracy w Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu. Oferujemy zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o pracę. Mile widziane uprawnienia lub doświadczenie w zakresie medycyny pracy oraz kurs szczepień. Aplikacje prosimy wysyłać do Pielęgniarki Oddziałowej e-mail: oddzialowa.cm3@certus.med.pl, tel. 61 22 22 608.
 • 18.09.2014 Prywatna Lecznica Certus w Poznaniu
  oferuje pracę na stanowisku pielęgniarki na Oddziale Zabiegowym. Oferujemy zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o pracę, wynagrodzenie powiązane z posiadanym doświadczeniem zawodowym, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym, szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Przełożoną Pielęgniarek tel. 61 8604 372, adres e-mail: przelozona@certus.med.pl.

Wyszukaj: